Brutál Black Friday hét. 11.20-27.
Itt valódi, bőséges készlettel várjuk! Bármennyit vehet, nincs megszabva, mint a gagyicska-emagocskán /ott csak 4 darabot lehetett venni!/...
64 fajta, 80.000 db termék, -25-80%
+ Ajándék 3.000 Ft értékű 18W Led lámpa! /3.000 Ft felett vásárlás felett ajándék lámpa, 18W, 1500 lumen, 3.000 Ft értékű por és páramentes Tri-proof! Egy vásárló csak egyszer kaphat! Csak 1.000 db ajándék termék van!/ A visszaigazoló mailben benne lesz az ajándék lámpa!
+Ráadás! Extra nyitva tartás!
11.26. szombaton is nyitva 10-16H-ig: 1134. Lőportár utca 20/ Lehel- Lőportár sarok/; 1152. Budapest Városkapu utca 3. /Praktiker melett/
11.26-27. szombat-vasárnap 10-18H-ig nyitva: Budaörs, Tesco parkoló, Shell kút melletti üzletünk. https://leddiszkont.hu/kapcsolat.html
Led körte égő, 1. Magyarországon a legolcsóbb!,
Inesa E27 8W, 810 Lumen, 80W izzó helyett E27, 2700 kelvin, meleg fehér fény.
| Cikkszám | LLK8W60380E27CLEARK2700 |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 8W |
| Fényáram | 810 lumen |
| Szín | 2700 kelvin |
| Világítási szög | 270° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 60*60*110 mm |
| Foglalat | E27 |
| Garancia | 24 hónap |
| Teljes készlet | ✓ | 412 db |

